سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات قبل از خرید و سفارش

روش های خرید

ورود به پروفايل —> جست و جوي محصول —> افزودن به سبد خريد —> تسويه حساب  —> ادامه ثبت سفارش —> انتخاب آدرس انتخاب —> روش پرداخت —> پرداخت و تكميل خريد —> ثبت سفارش و دريافت كد پيگيري خريد MRC

 براي راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان، مجموعه فرش الدرادو این امکان را فراهم کرده تا علاوه بر سفارش آنلاین، بتوانید از طریق مراجعه حضوری به شعب، صفحه اینستاگرام، تلگرام و به صورت تلفنی 03155452415 هم محصول مورد نظرتون را تهیه نمایید.

هنگامی که محصولی مرجوع ‏گردد، پس از کارشناسی و تایید واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای بازگرداندن مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و تا 72 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

روش های پرداخت

کاربران می توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از تمامی کارت های بانکی عضو شتاب، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

در صورت عدم اتصال به درگاه بانكي و يا بروز خطا مي توانيد از طريق شماره 03155476523 سفارش خود را به صورت تلفني ثبت نماييد.

مکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی، انتقال وجه به بانک ناقص باشد؛ در اینصورت وجه به صورت خودکار طی حداکثر 72 ساعت کاری مجددا به حساب شما برمی گردد. تاکید می شود در این مورد نیازی به تماس با پشتیبانی فرش الدرادو ندارید.

حمل و نقل

ارسال محصولات در کاشان از طریق خودروهای اختصاصی حمل بار فرش به صورت رایگان، درب منازل مشتریان تحویل و سایر مراکز استان و شهرهای کشور از طریق باربری های معتبر با صدور بارنامه و بیمه نامه رسمی به صورت پیش کرایه ارسال و فقط هزینه حمل از باربری تا منزل به عهده خریدار است.

زمان ارسال براي مشتريان در کاشان تا 72 ساعت كاري و مشتريان در ساير استان ها تا يك هفته متغير است.

ارتباط با مرکز

سوالی دارید تماس بگیرید.